Super 3D zvířátka

6. dubna 2008 v 19:43
Pouští jde poutník, když najednou zpozoruje, že jej pronásleduje lev. Začne utíkat, avšak lev je stále blíž. Když už je těsně u něho, padne na kolena a prosí Boha:
"Pane, vnukni tomu lvovi, prosím, křesťanské smýšlení!"
Lev okamžitě padne na kolena, sepne packy, vzhlédne k nebi a říká:
"Pane, děkuji ti za tento pokrm, který mi tak milosrdně posíláš do cesty..."Lezi slon a lev na plazi a opalujou se. Najednou se slon zvedne a de do jungle. Ozve se strasnej rev a pak ohromna rana. Slon se vrati a dal se opaluje. Po chvili se zase zvedne a de zase do jungle. Opet obrovskej rev a strasna rana. Takhle se to opakuje jeste nekolikrat az uz to lev nevydrzi a pta se slona co porad dela v ty jungli? A on mu povida: Ja tam chodim soulozit s opicema. A lev se ho pta no jo ale co ta rana?? A slon mu rika: no to vis ja kdyz se udelam tak ta opice praskne!
"Za kolik prodáte toho psa?" "Za tři stovky." "Ale to je hrozně moc!" "Víte, jaký je to dobrý hlídač? Jen ho vzbudíte, hned štěká!"
Leží žába na pláži a opaluje se. okolo běží slon šlápne na ní a ona z toho tlaku vyvalí oči a slon povídá to čumiš žábo mám nový tenisky
Přijde medvěd za zajíčkem: "Pojď na diskotéku:" - "Nejdu, ještě tam mně malého někdo zmlátí." Medvěd ho přemluví, u vchodu zajíček uvidí velblouda a uteče: "Nikam nejdu, mně neochráníš, podívej, jaké boule udělali koňovi!"
Ptá se soused souseda: Franto proč ten tvuj kocour dneska lítá po zahradě jak blbej? To máš tak Jardo včera jsem ho nechal vykastrovat a teď odříkává domluvený rande.
Na policejní stanici zvoní telefon, policajt ho zvedne a ze sluchátka se ozve: "Dobrý den. Prosím vás, okamžitě přijeďte! K nám se vloupala kočka!"
"Ale paní to nebude tak zlé."
"Jaká paní? Vy idiote! Tady kanárek!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Seimy Seimy | Web | 6. dubna 2008 v 21:44 | Reagovat

diplom

2 Juanita Juanita | Web | 6. dubna 2008 v 22:27 | Reagovat

suppeeeeeeeer blog..:-D :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama