Man vs. Woman

7. září 2009 v 18:08 | http://www.jitinka-silence.wz.cz/srandicky.html

Deset zbytečných vět (na které muži často hledají odpověď)


1. Myslím, že je čas, abychom se konečně vzali. (Každý muž má svého Frantu. A Franta povídal, že jeho žena byla až do svadby naprosto fantastická. Hysterka začala být teprve PO svatbě. Ten váš si to dobře pamatuje. Mimochodem: mám kamarádku, která měla fantastického, tolerantního přítele. Po svatbě vyžadoval denně teplé večeře! Tak proč se, sakra, chcete vdávat?)

2. Kamarádka říkala... (Prakticky všechny vaše kamarádky lezou vašim mužům na nervy. Mají pocit, že všechno, co vám řeknou, řeknou jen proto, aby je naprosto znemožnily! Nezlobte se na ně. Je to normální.)

3. Nejsem tvoje služka! (Zbytečná věta. Jaký si to uděláš, takový to máš!)

4. Kdy se vrátíš? (Pozor na tón, který zvolíte. Hodně zachrání předsunutá věta: miláčku, mně tu bude bez tebe smutno...)

5. Jsi úplně stejnej jako všichni! (Nemotivující mizérie. Moje babička říkala, že kdyby všechny muže světa hodila do jednoho velkého hrnce a postupně vařečkou vytahovala jednoho po druhém, po bližším ohledání by zjistila, že je to pořád ten samý! Babičce bylo osmdesát a měla na ten názor právo. Pravda je, že dokud žil dědeček, nechávala si tenhle názor pro sebe a dědečka pořád chválila.!

6. Líbí se ti můj nový účes? (Týrání mužů. Vůbec netuší, že jsme seděly tři hodiny u kadeřníka, natož aby si všimli, že máme o centimetr kratší vlasy a sem tam proužek! A proč by je to vlastně mělo zajímat?!)

7. Co bylo nového u tebe v práci? Standardní odpověď zní: nic, dobrý, v pohodě. Nepřemýšlejte o tom. Prostě to tak je.)

8. Kdo byla ta blondýnka... brunetka... zrzka? ( S největší pradvěpodobností manželka šéfa, náměstka nebo jiného Franty. Pozor: pokud je dotyčná milenkou vašeho muže, odpověď v devadesáti procentech zní: ale to je taková kráva vedle z kanceláře..)

9. Poznal jsi vůbec, že mám ten nový parfém?! (Dobře si pamatuje, že stál patnáct set. Když ho necháte bez řečí zírat na fotbal, voníte mu úplně stejně i vymydlená ze sprchy.)

10. Vnímáš vůbec, co ti říkám?! (Není jejich chyba, že nevnímají. Zvolily jsme jen blbé téma. Je třeba se víc snažit!)Deset otravných vět (které muži rádi vyslovují a ženy na ně těžko hledají odpověď)

1. Neříkej, že nemáš co na sebe! (Fakt, že stojím před plnou skříní, ještě neznamená, že mám na večírku v čem opravdu oslnit.)

2 Nepřeháníš to trochu s tím výstřihem? (Nikoli. Tuhle otázku může vyslovit jen zbabělec.)

3. Přejeď si do lového pruhu! (Zrovna jsem se chystala. A just ne!)

4. Zvládneš zaparkovat do téhle řady? (Mám jiné silné stránky, než parkování!)

5. To snad nemyslíš vážně, že v těchle botách budeš řídit! (To je mám nechat ve skříni, když stály dva tisíce?)

6. Podej mi, prosím tě, sůl a kečup. (Tak jsem si na té večeři dávala záležet a ty jí zas poleješ osoleným kečupem!)

7. Můžeš mi vysvětlit, proč jsi tak hysterická?! (Můžu. Nesnáším myši, nesnáším tvoji sekretářku, nesnáším krev, nesnáším líné prodavačky, nesnáším tvé pohozené ponožky.. atd. atd., podle situace. Ale rozhodně nemám v úmyslu ti to vysvětlovat!)

8. Proč mlčíš? (Protože nemluvím!)

9. Co ti zase je? (Stokrát ti říkám, že mě štve, když mi bereš telefon!)

10. Ty už jsi doma? (Ne, ještě jsem v práci! Jiný pozdrav na uvítanou nemáš?)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama